Udany start naszych uczniów w rozgrywkach międzyszkolnych rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci

W nowym roku szkolnym 2017/2018 od samego początku uczniowie  szkoły podstawowej uzyskują  bardzo wysokie wyniki w kolarstwie górskim oraz halowej piłce nożnej dziewcząt.

W  zawodach powiatowych w kolarstwie górskim MTB  po raz pierwszy rozgrywanych w Zawoi, tytuł mistrza powiatu wywalczył Antoni Trzebuniak w kategorii chłopców. Równie dobrze spisały się dziewczyny:  Natalia Trzebuniak zajęła II miejsce w powiecie, Oliwia Woźniak zajęła III miejsce, Klaudia Głowacz IV miejsce, Zuzanna Zając VI miejsce. Wszyscy reprezentowali szkołę w zawodach wojewódzkich, uzyskując dobre punktowane miejsca.

Po raz pierwszy drużyna dziewcząt w halowej piłce nożnej uzyskała tytuł Mistrza powiatu, pokonując po drodze szkoły ze Skawicy, Suchej Beskidzkiej, a w finale powiatowym z  Budzowa, Juszczyna i Osielca. Klaudia Głowacz otrzymała nagrody indywidualne: najlepszej zawodniczki w drużynie oraz tytuł królowej  strzelców finału powiatowego.

Drużyna występowała w składzie: Klaudia Głowacz, Alicja Jezutek, Oliwia Woźniak, Patrycja Bogdanik, Zuzanna Wójtowicz, Natalia Trzebuniak, Magdalena Bury, Dominika Trzebuniak, Antonina Dolech, Zuzanna Zając.  Dziewczęta awansowały do półfinału wojewódzkiego w którym po bardzo wyrównanej walce zajęły III miejsce.

Uczniom gratulujemy udanych startów i ambitnej postawy, liczymy, że dostarczą nam jeszcze wielu emocji i zadowolenia zajmując wysokie miejsca w kolejnych zawodach sportowych!